Podnieku iela 1, Daugavpils
+(371) 65421352

Aprīlis


Aprīlī kopā ar ģimenēm svinējām Lieldienas, rūpējāmies par pavasara augiem un dārzeņiem. Mūsu attālinātais mācību process notika aktīvi, radoši un produktīvi. Paldies mīļajiem vecākiem par milzīgo atbalstu, rūpēm un atklātu sadarbību katru dienu!

Marts

Marts bija ārsteigumiem pilns, jo mūsu mācību process sākās attālināti mājās. Bet tas viss ir tik interesanti, katru dienu mūsu mīļās skolotājas sūta caur www.e-klase.lv u.c. e-vietnēm interesantus, aizraujošus uzdevumsu visām mācību jomām.

Februāris

14.februāris mūsu grupiņā tika atzīmēti kā Draudzības diena. Pie bērniem ciemos nāca dinozauriņš Dino, kurs ar bērniem izspēlēja interesantas draudzības spēles, lika kopā draudzības sirsniņas, meklēja sev jaunus draugus. Eh, cik gan tas bija interesanti.  Dino visus priecāja un apsveica ar šo skaisto dienu.

Janvāris

Ir sācies jauns gads. Jaunā gadā jaunas domas, jaunio plāni, jaunas idejas katru dienu. Arī mūsu grupā interesantais notiek ikdienu.  Janvārī visā pasaulē svin Starptautisko Paldies dienu. Arī mēs kopā ar mūzikas skolotāju devās ceļojumā, kur atcerējāmies svarīgas lietas. galvenais- vārds "Paldies" ir nozīmīgs katra cilvēka ikdienā, jo mēs sakam paldies draugam, skolotājam, paldies par palīdzību, paldies par pusdienām. Bērni interesanti pavadīja laiku un noteikti neaimirsīs pateikt paldies ikdienā.

Decembris

Decembris ir īpašs mēnesis katra bērna sirdī. Tas ir gaidīšanas laiks, tas ir svētku brīnumu laiks. Arī mūsu grupiņā tā bija. Mēs gaidījām svētku brīnumus, paši gatavojām dažādas svētku dāvanas citiem. Ak cik tas bija leiliski un patīkami. Īpašs notikums mums bija, kad uz iestādi atceļoja projekta "Samariešu soma" dāvanas katram bērnam no visdažādākajām valstīm. Cik gan foršs pārsteigums bija ikvienam bērninam. Vēl īpašs brīdis bija sagaidīt Ziemassvētku vecīti kopā ar vecākiem. Diedājām dziesmas, dejojām un vienkārši labi pavadījām laiku kopā ar saviem mīļajiem ģimenes locekļiem. Paldies Jums, ka esat mums.

 

Novembris

Maizes gatavošana

Kā sen jau ir zināms maiznieka arods ir viens no vecākajiem amatiem pasaulē! Mūsējiem maizniekiem šodien arī izdevās to izmēģināt gatavot maizīti- gardu un svaigu.

13.11.2019-mēs sagaidījam Latvijas valsts svētkus!
Un pēc tradīcijas kā jebkuram jubilāram, mēs iededzinājām svecītes katram Latvijas novadam!

Oktobris


Mārtiņdiena


Mūsu “ Mārtiņdienas” svinēšana notika 31.10.2019. Nu jau visus rudens darbus pabeidzām un jautri pavadījām rudeni.

Veselīgs dzīvesveids

Grupiņā aktualizējām veselīga dzīvevsveida paradumus. Gatavojām savus gardos un veselīgos salātus.

 

Pastaiga pa parku Gajokā

Šodien 24.10.2019 tik saulaina un skaistajā diena, grupa “ Zvaigznītes” apciemoja rudens parku, kur pētīja Latvijā augošos kokus, spēlējās ar koku lapām un pavadīja jautru un pētniecību rosinošu laiku.

Par godu Starptautiskajai putras dienai 2019 bērni aktīvi piedalījās putras dienas aktivitātēs un ar lielu apetīti apēda smaržīgās, garšīgās  putras.

Pie mums šodien viesojas galvenais cīnītājs pret atkritumiem Cūkmens.

Protams, Cūkmens atbrauca, lai paslāvēt mums un atdod ilgi gaidītās dāvanas!

 


Septembris

Logoritmika -padara bērnus priecīgus un aktīvus!

Mēs esam tik aktīvi,mums patīk kustēties un aktīvi darboties! Tāpec arī šogad turpinām līdzdarboties logoritmikas aktivitātes, lai vienmēr būt kustībā!


MIKEĻDIENA 2019

Ceturtdien, 26. septembrī, no plkst. 9.30 līdz 10.00 PII laukumā notika Miķeļdienas ražas svētku tirdziņš, kurā varēja iegādāties bērnu pašgatavotus  labumus, iet rotaļās, dziedāt dziesmas un darboties kopā ar radošajās darbnīcās.

Miķeļdienas ražas svētkos ikvienu sagaidīja Miķeļdienas saimniece, Miķelis, kas dalījās ar Miķeļdienas svinēšanas tradīcijām un paražām. Par muzikālo noskaņu parūpējās  mūsu brinīšķīgā vadītājss vietniece Sintija Geiba. Visiem mūsu svētku apmeklētājiem bija iespēja izkustināt savus pirkstiņus un kāja jautrās dejās. Svētku apmeklētāji varēja nobaudīt gardu pīrāgu un  izstāstīt saviem draugiem  savu Miķeļdienas stāstu, piedzīvojumus.

         

 

Mūsu aktīvajiem, mazajiem, čakliem domātiem šogad ir daudz radoša darba! Jau no paša rīta mēs domājam ko gan vēlamies uzzināt un pētīsim iesāktā dienā!Lūk, Jūs varat paskatīties cik mēs esam radoši un pilni ar jaunām domām un spilgtām emocijām!