Podnieku iela 1, Daugavpils
+(371) 65421352

Aprīlis


Aprīlī kopā ar ģimenēm svinējām Lieldienas, rūpējāmies par pavasara augiem un dārzeņiem. Mūsu attālinātais mācību process notika aktīvi, radoši un produktīvi. Paldies mīļajiem vecākiem par milzīgo atbalstu, rūpēm un atklātu sadarbību katru dienu!

 

Marts

Marts bija ārsteigumiem pilns, jo mūsu mācību process sākās attālināti mājās. Bet tas viss ir tik interesanti, katru dienu mūsu mīļās skolotājas sūta caur www.e-klase.lv u.c. e-vietnēm interesantus, aizraujošus uzdevumsu visām mācību jomām.


Runājām par pavasara  sākumu (liekam puzzles).

Veicam eksperimentus dabas centrā. Vērojām, kā  rodas pumpuri mājās apstākļos.

Gatavojamies teātrim.


Februāris

Februārī mūsu grupiņā visi darbojās aktīvi, jo ciemos nāca dažādi ciemiņi, kas vēroja mūsu interesantās aktivitātes.

Februāris ir Meteņdienas mēnesis, kad mēs daudz runājam par ziemas promiešanu un saules staru klātbutni ikdienu. Jauks šis pavasara gaidīšanas laiks.

Janvāris

Janvāra mēnesī mēs izrunājām par apģērbu un tā aksesuāriem, kuri tiek pielāgoti pie apģērba. Bērni bija iepazīstināti ar cilvēku profesijām, kuri  veido, izdomā, dekorē apģērbu. Bērniem bija interesanti iejusties  pavisam jaunā lomā.

Bērni iejutās aktieru lomās, kuriem vajag pārģērbties katrai jaunai lomai.

Brīvajā laikā bērni aktīvi nodarbojas ar dažādiem būvēšanas materiāliem gan ārā, gan grupā.


Decembris


Decembris ir īpašs mēnesis katra bērna sirdī. Tas ir gaidīšanas laiks, tas ir svētku brīnumu laiks. Arī mūsu grupiņā tā bija. Mēs gaidījām svētku brīnumus, paši gatavojām dažādas svētku dāvanas citiem. Ak cik tas bija leiliski un patīkami. Īpašs notikums mums bija, kad uz iestādi atceļoja projekta "Samariešu soma" dāvanas katram bērnam no visdažādākajām valstīm. Cik gan foršs pārsteigums bija ikvienam bērninam. Vēl īpašs brīdis bija sagaidīt Ziemassvētku vecīti kopā ar vecākiem. Diedājām dziesmas, dejojām un vienkārši labi pavadījām laiku kopā ar saviem mīļajiem ģimenes locekļiem. Paldies Jums, ka esat mums.

  

Novembris

Latvijas dzimšanas dienas sagaidīšana

Latvijai arī ir dzimšanas diena kā katram mums. To mēs sagaidījām ar sirdssiltām aktivitātēm iestādē- ar siltās sveces gaismas iedegšanyu, ar projekcijas skatīsanos uz iestādes sienām, ar skaistu koncertu veltītu Latvijas 1010.gadadienai.

Mācību process ik dienu ir interesants un izzinošs, jo no rīta bērni ar pedagogu aprunā veidojot runājošās sienas- ko mēs zinām, ko mēs gribam uzzināt un kā to paveiksim. Process ir vērsts uz bērnu pašvadītu mācīšanos.

Oktobris

Koši, jautri un skanīgi grupā Zaķīši noritēja rudens svētki. Jautrā vilcieniņā Saimniece aicināja bērnus doties uz gadatirgu, kur Kaza mācīja bērniem skaitīt rudens dārzeņus. No meža ar lielu baraviku bija ieradusies Pelīte un bērnu jautrās rotaļas bija uzmodinājuši Lācīti - Ķepainīti. Bērni aicināja vecākus piedalīties jautrā rotaļā un visiem izdevās jestri deju soļi. Mīļš paldies mūzikas skolotājai par ieguldīto darbu skaisto svētku sagatavošanā.
 
 
Kopā ar simtiem skolu un pirmsskolu izglītības iestāžu arī mūsu grupiņa piedalījās Starptautiskajā Putras dienā. Pavārītes bija pagatavojušas dažādus putras veidus, lai katrs varētu nodegustēt un izvēlēties savai gaumei gardāko. Visu nedēļu pētījām Veselīga uztura tēmu, pētījām putras un mācījāmies klāt galdu. Putras palīdz augt, vairo spēku un skaistumu, tāpēc mūsu grupiņa ir par putrām.
 
Kādā saulainā dienā pie mums ieradās kāds pavisam neparasts ciemiņš - rozā šņukuru, rozā apmetnī, bet izskatījās pēc Supervaroņa. Šis ciemiņš bija bērnu draugs, kas pastāstīja, kāpēc mežā nedrīkst mēslot, lai nepārvērsties par "ruksi". Cūkmens aicināja kļūt par Cūkmena detektīviem un apgūt meža gudrības. Bērni saņēma skaistas dāvanas un pēc pasākuma uzzīmēja Cūkmenu, vēlāk ar lielu prieku mācījās Cūkmena dziesmiņu.
 
Oktobris bija bagāts ar ciemiņiem - no Rīgas bija atbraukušas studentes, kas pastāstīja, kā pareizi mazgāt rokas, lai baktērijas un mikrobi nenonāk puncī un nesadara blēņas. Bingo, video, eksperiments un problēmsituāciju analīze padarīja šo pasākumu interesantu un iemācīja, ikreiz mazgājot rokas, nesteigties, bet to izdarīt cītīgi. Bērni saņēma daudz skaistu dāvanu, ko varēs krāsot, domāt un mācīties arī kopā ar ģimeni.

Septembris

Rudens atnes vislabākos brīžus katra bērna dzīvē. Rudens atnes Zinību dienu- skaistu dienu, kur satiekas jaunie un sen zināmie draugi. Veiksmīgu Jums jauno mācību gadu!!!

 

Miķeļdienas gadatirgus

Miķeļdiena ir īpašs laiks, kad mēs esam savākuši visu ražu un esam gatavi ziemai. Arī bērni gatavo dažādas lietas no rudens atnestajām veltēm un tās tirgo nelielajā Miķeļdienas gadatirgū.

 

Sports- tā ir veselība!

Kopā jautri pavadot laiku, mēs atgādinām viens otram par sporta nozīmi katra dzīvē- tā ir veselība, dzīvība, tas ir prieks un laime mūsos. Kopā pavadītais laiks ar draugiem ir zelta vērts. :)