Podnieku iela 1, Daugavpils
+(371) 65421352

Marts

Aktīvu dalību mēs ņēmām konkursā "Es sāku no sevis- Tīrai Latvijai!"

Paldies vecākiem par atsaucību un radošajām idejām.

 


Februāris


Janvāris

Janvārī bērni baudīja ziemas priekus, cītīgi veidoja sniega celiņus, pilis. Sniegā zīmēja, rakstīja un pētīja pēdu nospiedumus. Pētīja sniega īpašības, grupiņa veica eksperimentus ar sniegu- pārbaudīja, kas notiek ar sniegu, ja tas izkūst.


Decembris

Decembris ir brīnumains mēnesis, kas bagāts ar svētkiem un labiem darbiem. Grupas zaķīši bērni veidoja apsveikumus veco ļaužu pansionāta iemītniekiem. Rotāja grupas eglīti un cītīgi gatavojās svētkiem. Piedalījās konkursā, kurā darināja Ziemassvētku rotājumus no sāls mīklas.

Ziemassvētku pasākumā visi iejutās Ziemassvētku vecīša palīgu- rūķu lomās un veica daudz interesantu uzdevumu, lai sagaidītu ciemos Ziemassvētku vecīti. Svētki bija krāšņi, dziesmām, dejām un skanīgiem dzejoļiem pilni.

 


Novembris


Oktobris

Rudens izgrezno


10.oktobris- Starptautisk putras diena

Ja tā aizdomājamies, tad putras ir viens no iecienītākajiem ēdieniem. Gan mūsu mammas, vecmammas, gan mēs saviem bērniem bieži vien brokastīs vārām putras. Kāpēc, tad putras ir tik veselīgas? To mēs, Daugavpils pilsētas 4.speciālā pirmskolas izglītības iestāde 10.oktobrī, kopā ar bērniem vēlējāmies noskaidrot kopīgā pasākumā “Putras diena” Karjeras nedēļas ietvaros. Pie bērniem ciemojās iestādes pavāri, stāstīja par putrām, to veidiem, vitamīniem, kas ir putrās, par gatavošanas procesu, kā arī pastāstīja par profesiju- pavārs, tā pienākumiem, svarīgumu bērnu dzīvē pirmsskolā, par pavāra profesijas prestižu. Visiem kopā bija iespēja pagatavot simtgades putru, kur katrs ielika savu labo domu, vārdu, darbu, kas putru padarīja vēl garšīgāku, vēl baudāmāku. Pavāri piedāvāja bērniem degustēt 5 veidu putras, ko bērni arī ikdienā ēd iestādē, mājās. Interesanti bija bērnu spriedumi: “Es šo putru neēdu, bet šodien tā bija ļoti garšīga”, “Super, es tagad esmu stiprs”. Pavāri mudināja bērnus nogaršot visas putras, jo tās dos spēku, veselību, mundrumu un galvenais- vitamīnus visam organismam. Bērniem pasākuma laikā bija iespēja noskatīties multfilmu par to, kas būs, ja neēdīs putru katru rītu. Pasākuma beigās katra grupa saņēma no pavāriem dilpomu par  brašu piedalīšanos simtgades putras radīšanā. Laiks, ko pavadījām kopā ar pavāriem, bija aizraujošs, informācijas pārpildīts un izzinošs, pozitīvām emocijām pilns.Septembris