Podnieku iela 1, Daugavpils
+(371) 65421352

Marts

Marts bija pārsteigumiem pilns, jo mūsu mācību process sākās attālināti mājās. Bet tas viss ir tik interesanti, katru dienu mūsu mīļās skolotājas sūta caur www.e-klase.lv u.c. e-vietnēm interesantus, aizraujošus uzdevumsu visām mācību jomām.


Februāris
Februāris ir īpašs laiks, kad ļoti aktīvi dabā cīnās- ziema un pavasaris. Arī mēs šīs pārmaiņas pamanām un savā grupiņā gribam ātrāk ienest pavasari savās sirdīs. Mēs esam īsti dārznieki- stādām, audzējam, rūpējamies par saviem augiem.

 

Janvāris

Ir sācies jauns gads. Jaunā gadā jaunas domas, jaunio plāni, jaunas idejas katru dienu. Arī mūsu grupā interesantais notiek ikdienu.  Janvārī visā pasaulē svin Starptautisko Paldies dienu. Arī mēs kopā ar mūzikas skolotāju devās ceļojumā, kur atcerējāmies svarīgas lietas. galvenais- vārds "Paldies" ir nozīmīgs katra cilvēka ikdienā, jo mēs sakam paldies draugam, skolotājam, paldies par palīdzību, paldies par pusdienām. Bērni interesanti pavadīja laiku un noteikti neaimirsīs pateikt paldies ikdienā. Mēs paldies gribējām teikt saviem vecākiem. Tāpēc grupā ļoti gatavojāmies kopīgai vakarēšanai un cepām gardu maizīti mūšu vecākiem. Iznāca ļoti gardi!

Decembris

Apkārt mūsu iestādei ir daudz interesantu objektu, ko bērni labprāt izpētītu, lai iegūtu sev nepieciešamās zināšanas, prasmes. Mēs devāmies uz Daugavpils Māla mākslas centru, kur bērniem bija iespēja apskatīt ķeramikas izstādes, iejusties pašiem ķeramiķa lomā, veidojot skaistas pogas, medaļās un figūras. Cik gan interesanti tas bija!

Novembris

Latvija- mana tēvzeme, mana dzimtene, manas mājas. Šis mēnesis ir īpašs laiks, kad mēs atceramies par tikumiem un vērtībām, atgādinām sev un saviem mīļājiem par patriotismu pret savu valsti, māju. Kopā ar iestādes draugiem arī mēs iededzinājām siltu sveces liesmiņu Latvijas kontūrā, lai tā sasilda mūsu un mūsu mīļo sirdis.

Oktobris

Rudens ir īpašs laiks, kad mēs jau esam iepazinušies ar saviem draugiem. Tagad tik laiks kopā pavadīt jautru, izzinošu un aizraujošu laiku.


Mūsu jau zināmais dabas draugs Cūkmens arī šogad apciemoja, lai dotu uzdevumus, kas jāpaveic līdz pavasarim. Cūkmens uzdāvināja uzdevumu grāmatu, puzzli, karti, lai vieglāk pildās grūtie un atjautīgie uzdevumi. Vēl Cūkmens piebilda, ka noteikti ir jāiemācās Cūkmena dziesma. Nu ko, ķersimies pie darba!


Septembris

1.septembrī sākas jaunas mācību posms, nesot jaunas zināšanas, jaunas sasniegumus un jaunus mērus. Zinību diena!

             

Ar lielu prieku un uzmanību mācām ciparus un atkārtojam krāsas.

Draudzības nedēļā stādījām ziedus, kurus pēc tam uzdāvināsim saviem draugiem.     

Ar prieku attīstam sīko pirkstu muskulatūru.

Mēs vienmēr esam kustība, gan arī šodien mūs sagaidīja neparasta rīta rosme, kas radīja bērniem bezgalīgu prieku un smaidu. Mēs visi draudzīgi sportojām.

 Rudens ir zelta gadalaiks, ar savu burvību un krāšņumu. Mūsu izglītojamiem bija iespēja izbaudīt šo rudens prieku Miķeļdienas gadatirgus laikā