Podnieku iela 1, Daugavpils
+(371) 65421352

MARTS

Aktīvu dalību mēs ņēmām konkursā "Es sāku no sevis- Tīrai Latvijai!"

Paldies vecākiem par atsaucību un radošajām idejām.

 


FEBRUĀRIS

14.februārī svinējām Valentīndienu , bija jautras izpriecas , dziesmas , dejas. Grupā veidojām skaistus apsveikumus un dāvinājām viens otram.

JANVĀRIS

Mēs gatavojām kopā ar vecākiem putnu barotavas! Veidojām no dažadiem materiāliem, iekšā berām graudus. Kopā ar bērniem novietojām barotavas rotaļ laukumā.Pēc tam vērojām putnus!

DECEMBRIS

Ziemassvētku pasākums

Ziemassvētku sveču leismu un zvanu skaņās bērni ar vecākiem un viesiem pavadīja interesantu, atraktīvu un pārsteigumiem pilnu laiku.


Cepam, cepam piparkūkas!

Bērni gatavoja saviem vecākiem visgardākās, vissmaržigākās piparkūkas.

NOVEMBRIS

Sociālās un pilsoniskās izpratnes veidošana PII


OKTOBRIS

Rudens izgreznoStarptautiskā putras diena

                                                            "Viru, viru putriņu,
                                                               Pieci milti katliņā.
                                                                  Šim došu, tam došu,
                                                                   Šo es pats apēdīšu."

Ja tā aizdomājamies, tad putras ir viens no iecienītākajiem ēdieniem. Gan mūsu mammas, vecmammas, gan mēs saviem bērniem bieži vien brokastīs vārām putras. Kāpēc, tad putras ir tik veselīgas? To mēs, Daugavpils pilsētas 4.speciālā pirmskolas izglītības iestāde 10.oktobrī, kopā ar bērniem vēlējāmies noskaidrot kopīgā pasākumā “Putras diena” Karjeras nedēļas ietvaros. Pie bērniem ciemojās iestādes pavāri, stāstīja par putrām, to veidiem, vitamīniem, kas ir putrās, par gatavošanas procesu, kā arī pastāstīja par profesiju- pavārs, tā pienākumiem, svarīgumu bērnu dzīvē pirmsskolā, par pavāra profesijas prestižu. Visiem kopā bija iespēja pagatavot simtgades putru, kur katrs ielika savu labo domu, vārdu, darbu, kas putru padarīja vēl garšīgāku, vēl baudāmāku. Pavāri piedāvāja bērniem degustēt 5 veidu putras, ko bērni arī ikdienā ēd iestādē, mājās. Interesanti bija bērnu spriedumi: “Es šo putru neēdu, bet šodien tā bija ļoti garšīga”, “Super, es tagad esmu stiprs”. Pavāri mudināja bērnus nogaršot visas putras, jo tās dos spēku, veselību, mundrumu un galvenais- vitamīnus visam organismam. Bērniem pasākuma laikā bija iespēja noskatīties multfilmu par to, kas būs, ja neēdīs putru katru rītu. Pasākuma beigās katra grupa saņēma no pavāriem dilpomu par  brašu piedalīšanos simtgades putras radīšanā. Laiks, ko pavadījām kopā ar pavāriem, bija aizraujošs, informācijas pārpildīts un izzinošs, pozitīvām emocijām pilns.


Pateicības nedēļa mūsu grupā

Šīs nedēļas ietvaros bērni atcerējās vārda "Paldies", "Lūdzu", "Pateicos", "Atvainojos", "Paldies" utt. būtību un nepieciešamību. Mēs ikdienā aizmirstam, ka šie vārdi mums palīdz veidot veiksmīgas attiecības ar vieaudžiem, pieaugušajiem un vienākrši labu noskaņojumu visiem apkārt. Paldies vecākiem par atsaucību, rūpēm un līdzdalību bērnu prasmju, iemaņu un attiesmju veidošanā.

 

SEPTEMBRIS

Zinību diena!

Manu mīļo Ābecīt,

Lasīt mācīšos tūlīt.

Katru burtu iegaumēšu,

Visus kopā salikt spēšu.

 

Ar prieku par atkal satikšanos iesācies jaunais mācību gads. Notika kopīgie svētki, kuros bērni varēja iesaistīties jautrās spēlēs un rotaļās, atbildēt uz āķīgiem jautājumiem, izkustēties deju ritmā mūzikas pavadībā.