Podnieku iela 1, Daugavpils
+(371) 65421352

Maijs

Apsveikums Māmiņdienā!


Aprīlis


Aprīlī kopā ar ģimenēm svinējām Lieldienas, rūpējāmies par pavasara augiem un dārzeņiem. Mūsu attālinātais mācību process notika aktīvi, radoši un produktīvi. Paldies mīļajiem vecākiem par milzīgo atbalstu, rūpēm un atklātu sadarbību katru dienu!

Marts

Marts bija pārsteigumiem pilns, jo mūsu mācību process sākās attālināti mājās. Bet tas viss ir tik interesanti, katru dienu mūsu mīļās skolotājas sūta caur www.e-klase.lv u.c. e-vietnēm interesantus, aizraujošus uzdevumsu visām mācību jomām. Ar skolotāju logopēdu mēs mācāmies virtuāli konferencēs ar www.zoom.ua palīdzību.

Februāris

Meteņi, tas ir brīdis, kad īsās ziemas dienas paliek garākas un laiks sāk griezties uz pavasara pusi. Nereti Meteņus uzskata par bērnu svētkiem, tāpēc runā, ka pati Laima vai Metenis šajā dienā metot dāvanas mazajiem rokās. Ja bērni priecīgi šajā dienā, tad izdosies arī viss gads līdz nākamajiem Meteņiem, jo arī šis topošais gads ir tādā kā bērna vecumā. Meteņi šogad izdevās – mēs gatavojām maskas, lai līdzinātos ķekatniekiem, gardi ēdām, bija ugunskurs un arī spēles  un jautrība ārā. Lai gan Meteņdiena ir tikpat kā pavasaris, tas tomēr ir laiks, kad vēl ir auksts. Tāpēc pat dainas iesaka sekot kādam praktiskam ticējumam – ģērbties silti, jo īpaši no aukstuma sargājot kājas. Tad arī Lieldienās gan pēc loģikas, gan pēc Meteņa gribas būsiet veseli un baudīsiet pavasara iestāšanos svaigā gaisā, mēs ievērojam ticējumus un sekojam dainām, darijām visu lai būtu silti.

Janvāris

JANVĀRIS sākās ar lielo nosaukumu “PROTU ĢĒRBTIES”. Šīs tēmas ietvaros, bērni rīkoja sacensības, zīmējumu, foto un rokdarbu izstādes, radošās darbnīcas, izgudrojumu dienu, atklāja sevi mākslā, kā arī centās iepriecināt viens otru ar pašgatavotām dāvanām. Ar vecāku palīdzību janvarī, bērni parūpējās un iepriecināja mazos ķepaiņus labdarības akcijas ietvaros –“NATIONAL DRESS UP YOUR PET DAY”- VAIRO LABESTĪBU.

Labdarības akcija "Palīdzi ķepainim” jeb “VAIRO LABESTĪBU” norisinājās no 13.01.2020 līdz 24.01.2020. Noslēgumā grupas “PASACIŅA” bērni kopā ar vecākiem un skolotāju Irīnu aizveda dāvanas uz Daugavpils dzīvnieku patversmi “Otrā māja dzīvniekiem”. Kaķi un suņi ļoti priecājās par izrādīto uzmanību!

Katru dienu dzīvnieku patversmēs nonāk pamestie suņi un kaķi, kuri pēkšņi kādam ir kļuvuši par traucēkli. Neaizmirstiet mūžseno patiesību: „Mēs esam atbildīgi par tiem, kurus pieradinām”.

              Piedalījāmies starptautiskajā "paldies" dienā, kura notika musu grupiņā 10 janvārī. Dienas tēma: “Ir būtiski rēķināties citam ar citu”. Bijām priecīgi un bezgala laipni viens pret otru, taču viss laipnākā meitene bija Jūlija.

Decembris


Novembris


Oktobris

Mārtiņdienas svinības pagāja godam.

 


Septembris

 

1. septembris – Zinību diena!

Mēs gaidām septembri kā senu draugu, ar kuru tikties vienmēr prieks,

 Pirmsskolas izglītības iestādes pagalmā notika kopīgie svētki! Visi klātesošie atnāca ar svētku noskaņojumu. Mūsu pasakainie bērni kopā ar varoņiem dziedāja; piedalījās dažādās aktivitātēs, kurās sniedza savas zināšanas, prasmes, iemaņas.

Izzinošas rotaļnodarbības

Katru dienu bērni izzina apkārtējo pasauli. Šoreiz iejūtās gājēju lomā un apspēlēja dažādas situācijas, kādas var notikt uz ceļa  ar interaktīvās spēles palīdzību. Lielu prieku bērniem izraisīja radošais darbs „Luksofors”, kuru bērni veidoja no šokolādes krēma, M&M’s konfektēm un cepumiem.

Mūzikas rotaļnodarbības

Mūzikas rotaļnodarbību laikā mēs mācījāmies ne tikai dziedāt un dejot, bet arī saklausīt ritmu un mēģināt to atkārtot ar plaukstu palīdzību.

Tematiskā pastaiga „Koki”

Pastaigas laikā bērni novēroja kokus. Bērni izrunāja koku sastāvdaļas. Katram bērnam bija uzdevums -  savākt nepieciešamās detaļas (lapas, zari), lai no tam izveidotu savu koku.

Eksperiments „Brīnumi ir apkārt”

Dots: ūdens, marķieris, šķīvis

Eksperimenta gaitā: Uzzīmēt uz šķīvja ar marķieri zirnekli. Uzliet ūdeni uz zirnekļa. Jūs redzēsiet, kā tas zirneklis sāks kustēties.

Miķeļdienas gadatirgus

Lai gūtu pēc iespējas plašāku priekšstatu par rudens veltēm, Miķeļu nedēļā bērni kopā ar savām skolotājām  izveidoja dažādas  mantiņas no dabas materiāliem.

Iestādes  pagalmā norisinājās Miķeļdienas tirdziņš, kur varēja iegādāties visādas labas ikdienā pielietojamas pašgatavotas mantas.