Podnieku iela 1, Daugavpils
+(371) 65421352

Aprīlis

Aprīlī kopā ar ģimenēm svinējām Lieldienas, rūpējāmies par pavasara augiem un dārzeņiem. Mūsu attālinātais mācību process notika aktīvi, radoši un produktīvi. Paldies mīļajiem vecākiem par milzīgo atbalstu, rūpēm un atklātu sadarbību katru dienu!

 


Marts

Marts bija ārsteigumiem pilns, jo mūsu mācību process sākās attālināti mājās. Bet tas viss ir tik interesanti, katru dienu mūsu mīļās skolotājas sūta caur www.e-klase.lv u.c. e-vietnēm interesantus, aizraujošus uzdevumsu visām mācību jomām.


Februāris

Februārs bija aktīvs mēnesis ar dažādām aktivitātēm. Mēs kopā ar citiem grupas biedriem svinējām Meteņdienu ar jautrām dziesmām, dejām, gardām pankūkām. Grupā bija atnākuši ciemiņi, kuriem mēs rādījām savas prasmes kompetenču pieejas kontekstā. Cik gan tas bia interesanti.

Janvāris

„ Apavu skices dizaina  izstrādāšana un izveidošana ”
Konstruējām, mērījām, griezām, šūvām čības un piešuvām pogas.
„Dodam dzīvi otrreizlietojamajiem  materiāliem.”
    Bērni paši izgatavoja pufus. Pēc tām ar lielo prieku aprobēja un izmantoja  kā  sēdeklīšus.
Mūzikālie instrumenti no pudelēm

Mērīja, konstruēja, eksperimentēja, līmēja, griež, krāsoja.

Decembris

Decembris ir īpašs ar svētku gaidīšanas sajūtām. Decembrī mums ir laiks, kad pārdomājam visa gada darbus un varbūt nedarbus, laiks, kad īpašu laku veltam ģimenei un tuvajiem cilvēkiem, laiks , kad veltam īpašas dāvanas cilvēkiem, kas var būt vientuļi šajā brīdī. 

 


Novembris

Novembra mēnesis bija ļoti aktīvs. Visu mēnesi runājām, dziedājām, vēlējām labas domas un  vārdus mūsu Latvijai. Kopā iededzām svecītes gaismu par mūsu Latviju. Tas bij īpašs brīdis, jo arī mūsu vecāki piedalījās kopā ar mums. Arī bija eispēja skatīties video reportāžu uz iestādes sienām- Mana Latvija. Katras grupas pārstāvji devās kopīgā Lāpu gājienā ar visu pilsētu 11.novembrī. Īpašs bija konverts veltīts Latvijai ar iestāde draugiem. Latvija- mana dzimtene, mana Tēvzeme, zeme, kur es piedzimu.

 

 

Oktobris

                                          "Starptautiskā putras diena"

Mēs ar bērniem piedalījāmies putras svētkos. Uzzinājām no kā var pagatavot visgaršīgākās putras. Izdomājām kopā visgaršīgākās, visneparastākās  putras recepti. Nogaršojām jaunizgudroto  putru.

                                        "Vispasaules roku mazgāšanas diena"

Veselības veicinošs pasākums. Mēs iemācījāmies kā pareizi mazgāt rokas un mums par to uzdāvināja aproces.


                                            "Ekskursija uz Daugavpils Ūdensvada muzeju "

Mēs uzzinājām, ka ūdens krānā tek no upes Daugavas.
Ūdensvadā ūdeni attīra. Bērniem bija ļoti interesanti un pamācoši.


                                                       

                                                                Mēs esam pāvāri!!!
"Pīrāgs ar āboliem"
Kopā ar bērniem pētījām recepti pīrāgu pagatavošanai.
Bērni paši sagatavoja ābolus cepšanai. Ābolus ieliek formā, apkaisa ar kanēli. Formu iesmērēja ar sviestu. Pēc tam ar rokas  mikseri putoja olas ar cukuru un iesijāja  masā miltus kopā ar cepamo pulveri .Liek cepties 180 grādos aptuveni 30 minūtes, bet tas jau bija uzticēts mūsu pavāriem.
Bērni bija ļoti laimīgi, ka paši izcepa pīrāgu!

        

Septembris

1.septembris  - Brīnumu, zināšanu un jaunu draugu vēstnesis! Dejojām, dziedājam un priecājāmies kopā!

 


„Cilvēka organizma pētīšana”.  Darbs ar grupas biedriem – zīmējām, pētījām un eksperementējām kopā ar draugiem!

”Etiķete pie galda ”  Bērni mācās pareizi lietot atbilstošos galda piederumus (nazi, dakšiņu). Veidokja savas ēdamvietas un ar lielu prieku  degustēja rudens veltis

” Elektriskās ierīces” Esi drošs ikdinišķās situācijās. Pārrunājām, kāpēc ir nepieciešami drošības noteikumi. Bērni paši  pētīja drošu elektrību, eksperimentējot, ievēro drošības noteikumus darbā ar darba piederumiem un instrumentiem. Ļoti iepatikās veidot savas paštaisītās elektroierīces!


Miķeļa gadatirgus"  Mūsu grupas bērni taisīja  paštaisītas rotaļlietas un kompozīcijas. Miķeļdienas tirgū kopā dziedājām, dejojām, gājām rotaļās un labi pavadījām laiku kopā ar saviem draugiem.