Podnieku iela 1, Daugavpils
+(371) 65421352

Marts

Aktīvu dalību mēs ņēmām konkursā "Es sāku no sevis- Tīrai Latvijai!"

 

Februāris

Mēnesis sākusies spilgti un izzinoši! Krāsu nedēļās ietvaros mēs katru dienu veltījām noteiktai krāsai, kura ir sastopama mūsu dabā – mūsu  bērni veica eksperimentus ar ūdeni un krāsām, vizuālā mākslas rotaļnodarbībās bija iespēja eksperimentēt ar jaunajām zīmēšanas paņēmieniem un rādīt savu radošumu.

Katru gadu mēs gaidījām pašus mīļākus svētkus – Valentīndienu. Bērniem bija iespēja izveidot paštaisītas atklātnes savas grupas bērniem, skolotājām. Mūsu iestādes zālē bija jautri svētki ar dejām un rotaļām.

Ziema jau drīz aizies prom, mēs nosvinējām Meteņus. Vēlreiz pievēršam bērna uzmanību uz Meteņa svinēšanas tradīcijām, rotaļājoties, dziedot.


Janvāris

Mūsu bērni  aug un mācās būt atbildīgi ne tikai par sevi, bet arī par mūsu mazajiem draugiem.  Mūsu grupa „Kāpēcīšī” piedalījās labdarības akcija „Mīlošā sirds – mazajam ķepiņām”. Bērni kopā ar saviem vecākiem savāca barību uz dzīvnieku patversmi. Skolotājas ar dažiem vecākiem un bērniem aizveda to uz patversmi. Mēs cenšamies, lai mūsu pasaule kļūtu labāka un gaišāka ar mūsu labiem darbiem!

Janvāra mēnesis bija pasakains,  jo bija daudz sniega. Bērniem bija lieliskā iespēja rotaļāties, pikoties un celt sniega labirintus! Ziemas laiks bija aizraujoši pavadīts!

Grupas „Kāpēcīši”  bērni labprāt  aizgāja uz  ekskursiju uz veikalu-noliktavu „Gigants”. Prieks, kā  ir lieliskā sadarbība ar vecākiem. Mūsu  bērniem ir iespēja gūt zināšanas ne tikai pirmsskolas iestādes sienās. Laiks bija pavadīts izglītojošie-izzinoši!


Decembris


Novembris

Šis mēnesis pagāja mūsu audzēkņiem patriotiskā noskaņojumā, jo mūsu Latvijai ir 100! Bērni veidoja dažādus radošus darbus, mācījās dzejoļus un dziedāja dziesmas, kurās slavēja mūsu dzimteni, piedalījās svētku pasākumā.

Arī mēs atvadījāmies no rudens. Mums bija pasākums, veltīts Mārtiņdienai.


Oktobris

Mūsu oktobris bija pilns ar pasākumiem!

Pasaules roku mazgāšanas diena! Mēs pulcējamies aktu zālē -  pārrunājam par to, kāpēc jāmazgā rokas, kādas sekas varētu būt, ja tās nemazgā; noskatījāmies pamācošu multfilmu.

Putras diena!

Bērniem bija pastāstīts par putru dažādību, kā to vāra.  Beigās bērni garšoja dažādas putras!

Ekskursija uz Daugavpils ūdens!

Bērniem rādīja pašu pirmo pilsētas strūklu, veco  Daugavpils ūdens  muzeja ēku.


Septembris

Zinību diena 2018

Manu mīļo Ābecīt,

Lasīt mācīšos tūlīt.

Katru burtu iegaumēšu,

Visus kopā salikt spēšu.

 

Ar prieku par atkal satikšanos iesācies jaunais mācību gads. Notika kopīgie svētki, kuros bērni varēja iesaistīties jautrās spēlēs un rotaļās, atbildēt uz āķīgiem jautājumiem, izkustēties deju ritmā mūzikas pavadībā.

 

 Miķeļdienas gadatirgus

Lai gūtu pēc iespējas plašāku priekšstatu par rudens veltēm, Miķeļu nedēļā bērni kopā ar savam skolotājām  izveidoja dažādas  mantiņas no dabas materiāliem.

Pirmsskolas zālē norisinājās Miķeļdienas tirdziņš, kur varēja iegādāties visādas labasikdienā pielietojamas mantas.